IT Danışmanlığı | Web Tasatım Uzmanı, Dijital Pazarlama Recep Emre Erçetin

IT Danışmanlığı


IT danışmanı, müşterileri için bilgi teknolojisi sistemleri önerme, planlama, tasarlama ve kurmakla sorumludur. Bilişim teknolojileri sorunlarıyla ilgili yardım veya tavsiye almak isteyen endüstriyel ve ticari müşterilere hizmet sunar.

IT Danışmanılığı Konusunda Sizler İçin Neler Yapabilirim?

IT Danışmanlık hizmetim ile şirketinizin, bilişim altyapısı analiz edilir, varsa, darboğazlar belirlenir ve raporlanır. Hazırladığım bu analiz raporları ile ihtiyaçlarınız belirlenir ve şirketinize en uygun donanım ya da yazılım alt yapısı önerinize sunulur.

Dünyanın en yaygın işletim sistemi olan Microsoft, işletmenizin verimliliğini arttırmak ve maliyetleri düşürmek için vazgeçilmezdir. Sizlere Microsoft uygulamaları ile ilgili sorunları çözmekte ve kullanıcılara eğitim ve destek vermekteyim.

Küçükten büyüğe her işletmenin artık teknolojiden nasibini aldığını gördüğümüz bu dönemde, karmaşık sistem araçlarıyla, zor olan işlerimizin yönetimini çok daha basit hale getirebildiğimiz bir çağın içerisindeyiz. Teknolojik yazılım ve donanımların bu denli yapımıza nüfuz ettiği dönemde, bunların yönetimine de ayrıca zaman ve ekip oluşturmak gerekmektedir. Her firma bir IT ekibi kuramayabilir, kurduğu ekibe de her alanda profesyonel bir ekip arkadaşı yerleştiremeyebilir. Bu yüzden dışarıdan destek alabileceği profesyonel bir IT uzmanı ile çalışması gerekmektedir. Kurumsal bakım anlaşması dediğim bu çalışma şekli ile birlikte, karmaşık IT sistemlerinizi yönetebilir, zamanınızı geri kazanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1Sunucularımızın Bakımını Yapabilirmisiniz?
Evet sunucularınızın gerek fiziksel gerekse yazılımsal tüm işlemleri ile ilgilenebilirim.
2Donanım Tamiri Yapıyormusunuz?
Çoğu elektronik donanımın tamirini yetkili servislere yaptırmayı tercih etmekteyim.
3Siber Güvenlik Hizmeti De Veriyormusunuz?
Hayır siber güvenlik hizmeti kısmı benim alanımın dışına çıkmakta ancak sizlere tarafsız siber güvenlik ekipleri arasında seçim yapmanız konusunda yardımcı olabilirim.
4Sistemleri Siz Mi Kurmaktasınız?
Hayır sistem kurulumlarına karışmamaktayım. Verdiğim hizmetlerin tamamı danışmanlık limitleri içerisinde bulunmaktadır.
 

Aşağıdaki Formu Doldurarak E-mail Grubuma Abone Olabilirsiniz. Yazılım, Grafik Tasarım, Dijital Medya, IT Gibi Alanlardaki Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Aklınızdaki projeyi bekletmeyin hemen iletişime geçin

Teklif Al
error: Bu İçerik Korunmaktadır!