Grafik Tasarım | Web Tasarım Uzmanı, Dijital Pazarlama | Recep Emre Erçetin

Grafik Tasarım


Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir.

Grafik Tasarım İle Neler Yapabilirim?

Grafik tasarım sanatının kullanım alanı oldukça geniştir. Bu sanatı kullanarak yapılabileceklerimin birçoğu şunlardır:

Web site arayüz tasarımları

3D çizimler

Tipografi

İllüstrasyon

Serigrafi

İnfografik

Fotoğrafçılık

Vektörel çizimler

Grafik tasarım da başta Photoshop olmak üzere; Paintshop, Corel Draw, Freehand, Indesign, Illüstratör, After Effect gibi programlar kullanılıyor. Geniş bir kullanım alanı olan uygulamanın ilgi çekici ve özgün olması ilk kriterlerden.

Logo ve katalog tasarımları, kartvizit, afiş, billboard, banner tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, antedli kağıt, stand tasarımı ve daha pek çok kullanım alanı olan grafik tasarımlar firmanızın kimliğini ve amaçlarını en iyi şekilde yansıtmalı, uzun zaman kullanılabilir olmalıdır.

Grafik Tasarım Konusunda Sizler İçin Neler Yapabilirim?

Sizlere vereceğim grafik tasarım hizmetinde Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX), Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (UI), Sosyal Medya Tasarımları, Çeşitli Vektörel Çizimler ve Fotoğrafçılık hizmetleri sunmaktayım.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1Demo Çalışması Hazırlıyormusunuz?
Bu maalesef hiçbir şekilde mümkün değil. Bu konuda sizi anlayabiliyorum. Sonucu ne olacağını bilmediğiniz bir hizmet için para vermek istemiyorsunuz. Ancak "Portföy" sayfası bunun için var. Yaptığım işleri inceleyerek tasarım konusundaki yetkinliğim hakkında bilgi edinebilirsiniz.
2Fiyatlarınız Hakkında Bilgi Verirmisiniz?
Maalesef fiyatlar konusunda sizlere net bir şey sunamam. Ancak istediğiniz hizmetle alakalı olarak Tekli Al Butonu üzerinden ya da iletişim sayfamdaki bilgiler üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Aşağıdaki Formu Doldurarak E-mail Grubuma Abone Olabilirsiniz. Yazılım, Grafik Tasarım, Dijital Medya, IT Gibi Alanlardaki Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Aklınızdaki projeyi bekletmeyin hemen iletişime geçin

Teklif Al
error: Bu İçerik Korunmaktadır!