Eğitim | Web Tasarım Uzmanı, Dijital Pazarlama | Recep Emre Erçetin

Eğitim

Gösterilen sonuç sayısı: 6

 • Dijital Medya Eğitimi

  Dijital çağda yani günümüzde dijital medyayı kullanmayanımız yoktur. Eski medyanın hantallığından kurtulup uygun fiyatlara dijital medyanın gücünün desteği ile bir markayı sıfırdan çok üst noktalara rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eğer sizde dijital dünyaya ve bu dünyanın medyalarına hakimiyet sağlamak isterseniz eğitimim tam sizlere göre.

   

   

 • Illustrator Eğitimi

  Günümüzde dijital içerik üretiminin görsel kısmında en sık kullanılan yazılımlardan bir diğeri ise Adobe firmasının sunmuş olduğu Illustrator yazılımıdır. Sunmuş olduğum bu eğitim sayesinde sizde içeriklerinizi oluştururken Illustrator’ın nimetlerinden rahatlıkla faydalanabileceksiniz.

 • Mobil Uygulama Tasarımı Eğitimi

  Kullanıcı deneyimine uygun, tüm mobil cihazlara tam uyumlu, yazılımcılar tarafından sıkıntısızca koda dökülebilecek güzel, şık ve minimal tasarımları en uygun yazılımlar eşliğinde baştan uca öğrenmek istiyorsanız bu eğitim tam da size göre.

 • Photoshop Eğitimi

  Günümüzde dijital içerik üretiminin görsel kısmında en sık kullanılan yazılım Adobe firmasının sunmuş olduğu Photoshop yazılımıdır. Sunmuş olduğum bu eğitim sayesinde sizde içeriklerinizi oluştururken Photoshop’un nimetlerinden rahatlıkla faydalanabileceksiniz.

 • UX (Kullanıcı Deneyimi) Eğitimi

  Çok güzel bir yazılım, mobil uygulama ya da web sitesi fikriniz mi var? Peki bu fikri hayata geçirirken her türlü detaya dikkat ederken Kullanıcı Deneyimini göz ardı ederseniz ne olur dersiniz? Tabi ki kullanıcılar projenizi rahat kullanamaz ve sorun yaşarlar bu da size zarar olarak geri döner. İşte bu sebeple kullanıcıların alışkanlıklarını tasarıma dökmeniz gerekli. Eğer bunu istiyorsanız bu eğitim tam da sizlere göre.

 • WordPress Eğitimi

  Uzun yıllardır internet dünyasının en etkin ve en çok kullanılan CMS (İçerik Yönetim Paneli) olan Wordpress birçok kolaylığa ve avantaja sahiptir. Kurumsal, pazarlama, blog, e-ticaret vb. türlerde siteleri Wordpress yönetim poaneli ile rahatlıkla kurabilir ve yönetebilirsiniz.

   

   

Teklif Al
error: Bu İçerik Korunmaktadır!